Zero waste

Zaczęliśmy od szycia toreb bawełnianych, by następnie przejść do stworzenia bogatej oferty skierowanej do wszystkich osób zainteresowanych tematami ekologicznymi i podejmującymi kroki w kierunku dbania o naturalne środowisko oraz planetę jako całość. Prowadzimy sklep internetowy zero waste, w którym oferujemy produkty z recyklingu oraz inne propozycje naturalnego pochodzenia – od kosmetyków po żywność. Korzystając z naszej oferty odkryjesz, jak wykorzystywać stare rzeczy oraz co zrobić, by tworzyć mniej śmieci (np. korzystać z opcji wielorazowego użytku).

W pełni ekologiczne wyposażenie domowe

Zero i less waste – nie ma lepszego wyboru, jeśli chcemy zatroszczyć się o planetę dla przyszłych pokoleń. Wybieraj świadomie produkty wielokrotnego użytku oraz pochodzące z recyklingu dzięki ofercie, jaką ma nasz sklep internetowy less waste. Można nas również odwiedzić stacjonarnie – zapraszamy do nowootwartego lokalu w Łodzi. Z chęcią odpowiemy na pytania o to, jak wykorzystywać stare rzeczy oraz tworzyć mniej śmieci.

Misia – Przytulanka HandMade BEATA

Przytulanka Wykonana na szydełku miś będzie wspaniałym towarzyszem dziecięcych zabaw. Jest zrobiona z miksu akrylowych włóczek. Wypełniona jest kulką silikonową, dzięki czemu jest antyalergiczny i bezpieczny. Szalik można zdjąć – w zależności od pogody! Wysokość: ok. 40 cm. Prać ręcznie. Produkt polski.

Kisiel o smaku truskawkowym BEZGLUTENOWY BIO

Sposób przygotowania: Zawartość torebki (30 g) zalać 180 ml wrzątku i dokładnie mieszać przez ok. minutę. Spożyć od razu po przygotowaniu. Skład: cukier*, skrobia ziemniaczana*, barwnik (sproszkowany burak czerwony*, kurkuma mielona*), kwas (kwas jabłkowy), aromat truskawkowy, kwas askorbinowy (witamina C) *certyfikowany składnik ekologiczny Masa netto: 30 g

Kisiel o smaku wiśniowym BEZGLUTENOWY BIO

Sposób przygotowania: Zawartość torebki (30 g) zalać 180 ml wrzątku i dokładnie mieszać przez ok. minutę. Spożyć od razu po przygotowaniu. Skład: cukier*, skrobia ziemniaczana*, barwnik (sproszkowany burak czerwony*), aromat wiśniowy, kwas (kwas jabłkowy), kwas askorbinowy (witamina C) *certyfikowany składnik ekologiczny Masa netto: 30 g

DARMOWA WYSYŁKA – od 200 zł

Przechowywanie pieczywa
Worek do chleba Jak sięgnąć pamięcią, nasze babcie piekły jednorazowo po kilka bochenków
Słoiki – przechowuję i wekuję 😉
Przechowywanie w słoikach Są przeróżne: małe, duże, wąskie i szerokie, zamykane na
X